Mieszkanie poza miastem?

Bez kategorii

Written by:

Osoby zastanawiające się nad zakupem własnego mieszkania coraz częściej stają przed wyborem: postawić na bliskość centrum za odpowiednio wysoką cenę czy jednak zapłacić mniej i zamieszkać na obrzeżach.

Oczywiście to na co ostatecznie się zdecydujemy zależy od wielu czynników i naszych preferencji. W tym pości postaram się jednak pokazać plusy mieszkania poza ścisłym centrum miasta.

Mieszkania Siechnice – sprawdź ofertę nowych inwestycji

Cisza i spokój

To bez wątpienia jeden z największych plusów mieszkania z dala od miasta. Tym bardziej jeśli nie jesteś imprezowiczem nie spędzasz każdego weekendu na mieście nawet dojazd na spotkanie ze znajomymi nie będzie stanowiło dla ciebie problemu, bo jako rekompensatę będziesz miał ciszę i spokój na co dzień.

Dobra cena za metr

To chyba największy atut mieszkania na obrzeżach, gdzie ceny mieszkań nie są tak windowane jak w ścisłym centrum. Jeśli więc jesteś mobilny, na co dzień poruszasz się samochodem a kilkanaście kilometrów dojazdu do pracy nie stanowi dla ciebie problemu zastanów się, czy nie warto zamieszkać gdzieś gdzie po prostu jest taniej.

Większa powierzchnia

Dobra cena za metr to w konsekwencji możliwośc pozwolenia sobie na możliwość zakupienia większego mieszkania. Za cenę lokum w centum miasta, za mieszkanie na obrzeżach można zapłacić tyle samo, ale przy tym dodatkowo pozwolić sobie na zakup miejsca parkingowego, czy niwwielkiego ogródka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *